Педагогічний колектив

Свої знання і вміння передають дітям 34 педагоги.

/Files/images/457197577.gif

Педагогічне кредо колективу:

“Збиратися разом це – початок ,

Триматися разом це – процес ,

Працювати разом це – успіх”.

Ф. Форд

Щасливий світ ваших дітей - наша турбота!

Наша робота має найблагороднішу мету – розвиток, виховання і навчання малят, тому ми намагаємося зрозуміти кожну особистість. Разом із дитиною розмірковуємо, досліджуємо, радимось, фантазуємо, мріємо, захоплюємось, радіємо.

Ми працюємо, щоб: Наші розумні малята, наче ті пташенята,

Підростали і впевнено йшли у широкі світи,

Не забули вони і Виноградів, і батьківську хату,

І наш садочок  де їм помагали зрости.

/Files/images/4517451.gif

Відповідно до визначених пріоритетів, робота колектику ДНЗ №9  спрямована на індивідуалізацію освітнього процесу, підсилення тенденції особистісно орієнтованої гуманістичної моделі виховання, соціалізацію дошкільників, що допомагає нам бачити в кожній дитині індивідуальність і забезпечувати умови для росту її компетенції у відповідності з вимогами програми виховання та навчання дітей від двох до семи років "Українське дошкілля"

Пріоритетними завданнями на найближчі 5 років в діяльності

педагогічного колективу визначено:

- Особистісно-орієнтований підхід у забезпеченні соціальної адаптації дошкільників та їх готовності до навчання у школі.

- Єдність фізкультурно-оздоровчої та лікувально-профілактичної роботи як основа створення власного іміджу дошкільного навчального закладу.

- Розробка програмного забезпечення Базового компоненту дошкільної освіти.

Пріоритетні напрямки роботи ДНЗ:

- фізкультурно-оздоровчий,

- духовно - моральний,

- робота за інтересами.

Робота в групах проводиться відповідно до вимог та стандартів міністерства освіти і науки України, відповідно до затверджених планів та пріоритетних завдань. Керуючись загально - прийнятими формами та методами виховної роботи у ДНЗ, педагоги роблять акцент на найбільш опанованих методах та прийомах роботи з дітьми, притаманних саме їм. Кожна вікова група має своє обличчя і своє ім’я.