Правила прийому

Зареєструвати дитину на сайті zakosvita.com.ua

Знайти:

1) електронна реєстрація ДНЗ;

2) вибрати район;

3) зареєструвати дитину.

Здати заяву в даний дошкільний навчальний заклад в письмовій формі та додати до неї копію свідоцтва про народження дитини.

Шановні батьки!

У нашому дошкільному навчальному закладі передбачена бесіда-консультація з батьками при подачі ними заяви на чергу в дитсадок. Ми розповідаємо батькам, що таке адаптація, коли краще привести дитину для першого знайомства з дитсадком, на який період часу, як розповісти дитині про дитсадок. Адже діти, як до речі і дорослі, завжди відчувають почуття страху перед невідомим, перед чужими людьми, новими ситуаціями. Саме ці страхи і є однією з причин важкої адаптації дитини в групі. Відповідно дитина отримує стрес, і це призводить до надмірного збудження, плаксивості, зменшуються захисні сили дитячого організму.

Адаптація – це пристосування організму до нових обставин. Дошкільний заклад і є новими обставинами для дитини,ще невідомим їй простором, новими взаєминами. Адаптація включає широкий спектр індивідуальних реакцій, характер яких залежить від психофізіологічних і особистісних особливостей дитини, від сімейного ставлення, від умов перебування в дошкільному закладі.

Дуже важко звикають до дошкільного закладу єдині в сім”ї діти, якими дуже опікуються батьки, які дуже залежні від мами, які звикли до постійної уваги, які невпевнені в собі. Для емоційно нерозвинутих дітей адаптація, навпаки, відбувається легше – у них нема сформованої прихильності до матері. Що більше розвинений емоційний зв”язок з мамою, тим важче відбуватиметься адаптація. Фактором, який ускладнює процес адаптації, можуть бути і конфлікти в сім”ї, не спілкування батьків. Діти з таких смей ведуть себе невпевнено, хвилюються, нерішучі.

Щоб легше дитина привикала до дитсадка, ми рекомендуємо спочатку її привести для ознайомлення з вихователем, з дітьми, з кімнатою, з іграшками. Далі декілька днів треба приводити дитину, поступово збільшуючи час її перебування в дитсадку.

Саме ви, батьки, маєте пам”ятати і знати, що від сформованості навичок адаптованої поведінки та самообслуговування залежить успішність перебування дитини в дитсадку. Дитині легше буде адаптуватися в колективі, якщо вона знатиме імена дітей, вихователів. Велике значення мають розповіді батьків про дитячий садок. Не можна залякувати дитину тим, що в садочку заставляють їсти, а ще – спати і т.д. Поступово, ще до вступу до дошкільного закладу, маля варто привчати до водних процедур, самостійного прийняття їжі, засинання тощо.

Батьки мають знати, що перед вступом до дитсадка, обов”язково мають зробити дитині всі необхідні прививки та щеплення. Краще їх зробити заздалегідь, не пізніше, ніж за місяць до вступу дитини до дошкільного закладу.

Отже, лише у співпраці батьків і педагогів закладу можна полегшити період адаптації для дитини.

Шановні батьки!

Ми разом з Вами зацікавлені в тому, щоб відвідування дитиною дитячого садка було комфортним і корисним. Тому просимо Вас дотримуватися наступних правил:

· Запізнення - завжди стрес для дорослих і дітей. Будь ласка, приходьте вчасно! · Проводжайте дитину до групи та передавайте особисто в руки педагогам. Ідучи, додому обов'язково повідомте про це вихователя. · Якщо у вашої дитини поганий настрій, обговоріть її стан з педагогом. ·  При вході, будь ласка, чистіть взуття та зачиняйте за собою вхідні двері.

Крім того ми просимо Вас:

· Допоможіть своїй дитині вранці роздягнутися, акуратно скласти речі в шафку. · Прослідкуйте, щоб дитина завжди була чистою, акуратно та по сезону одягненою. · Прослідкуйте, щоб у дитини були чисті та коротко підстрижені нігті. · Дайте дитині з собою носовичок. · У шафці дитини повинний бути завжди запасний одяг для групи. Восени та навесні просимо приносити запасний верхній одяг і взуття для прогулянок. · Щоб запобігти втраті або обміну речей позначте білизну, одяг і взуття ваших дітей. · Прослідкуйте, щоб в кишенях дитини не було гострих, ріжучих предметів. ·  Не давайте дитині з собою жувальну гумку, солодощів тощо.

О 9.00 починаються заняття. Тому переконливо просимо Вас:

· Якщо ви прийшли, коли заняття розпочалося, допоможіть дитині роздягтися і тихо приєднається до дітей. ·                         Якщо ви хочете бути присутніми на занятті, попередьте про це педагога та ознайомтеся з правилами відвідування занять. · Не відволікайте педагога під час занять, всі проблеми ви зможете обговорити у зручний час - вранці до 8.30, в другій половині дня після 16.30; а також на індивідуальних консультаціях у спеціально призначений час. · Для занять фізкультурою та музичних занять дитині знадобляться футболка, шорти, шкарпетки, чешки в окремому мішку. · Пам'ятайте, іграшка дитини - іграшка для всіх. Вона може зламатися.

Шановні батьки!

· За харчування дітей батьки сплачують квітанцію у 10 -ти денний строк з дня її отримання (не пізніше 10 числа поточного місяця на місяць вперед). Оплата є обов'язковою для усих. · При виникненні у дитини симптомів отруєння (блювота, пронос) або симптомів ГРВІ (кашель, температура, нежить) звертатися на прийом до дільничного педіатра, в дитячий сад дитина не приймається. · Після хвороби дитина приймається в дошкільний заклад при наявності медичної довідки. Якщо дитина не відвідувала заклад більше двох тижнів необхідно додати соскоб на ентеробіоз.-

А також:

· Якщо ви не змогли вирішити будь - яке питання з педагогами, ви можете звернутися до вихователя-методиста, завідувача, старшої медсестри. · Конфліктні та спірні ситуації у нас прийнято вирішувати за відсутності дітей. · Протягом року буде багато свят, розваг, виставок, які стануть незабутніми подіями в житті вашої дитини, тож візьміть в них активну участь.

Дякуємо Вам за те, що розумієте нас.